LiveZilla Live Chat Software
اخبار شرکت

صفحه نخست اخبار شرکت

PostHeaderIcon اخبار شرکت

PostHeaderIcon تخفیف در دامین IR و هاست

ثبت دامین ( دامنه ) با پسوند IR. با 60% تخفیف ویژه اين دامين ( دامنه ) جايگزين بسيار مناسبي براي دامين ( دامنه ) com. و net.  بوده و با ويژگيهاي خاص خود از جمله كوتاه تر بودن نسبت به دامين ( دامنه ) com. فرصت مناسبي را براي كساني كه تا كنون نتوانسته اند دامين ( دامنه ) مورد نظر خود را ثبت كنند به وجود آورده است.

فرصت را از دست ندهید و همکنون سفارش خود را برای پسوند جدید ir. ثبت کنید.

ثبت یکساله این پسوند تا 1 خرداد ماه فقط با 88800 ریال انجام میشود.

همین امروز اقدام اقدام فرمایید .

 

 

شماره تماس 22307392

 

PostHeaderIcon سرویس میزبانی ویندوز ملی

سرویس میزبانی ویندوز ملی با افتخار اعلام می داریم سرویس میزبانی ویندوز ملی (محل قراری گیری سرور ها در ایران) در دیتاسنتر تبیان راه اندازی شد.

 

 

کلیه کاربران می توانند از آن استفاده نمایند. لازم به ذکر است سرور ویندوز ایران همکاران پردازش رایورز یک سرورDual Xeon بوده و هارد درایو آن SASو RAID 1 میباشد. تمام تلاش ما بر آن بوده که قویترین سرور در بین شرکت های ارائه دهنده میزبانی ملی تهیه و در اختیار کاربران گرامی قرار گیرد, همچنین کنترل پنل هاست ویندوز ایران همکاران پردازش رایورز PLESK میباشد.

 

PostHeaderIcon تغییر آدرس سامانه ارسال اس ام اس شرکت همکاران پردازش رایورز

همکاران پردازش رایورز

ضمن تبریک به مناسبت یکساله شدن سامانه ارسال اس ام اس این شرکت، به اطلاع کلیه همکاران و مشتریان محترم می رساند آدرس سامانه ارسال اس ام اس این شرکت از www.hprsms.net به www.hprsms.ir تغییر یافته است. لذا خواهشمند است از این پس از آدرس جدید جهت ورود به این سامانه استفاده فرمایید.

پیش تر از حسن همکاری صمیمانه شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

 

PostHeaderIcon اطلاعیه در خصوص دامین هاین کام و نت

شرکت همکاران پردازش رایورز

به اطلاع می رساند با توجه به تحریم های صورت گرفته اخیر، برخی از شرکت های اصلی ارائه دهنده دامین اروپایی و آمریکایی، اقدام به تحریم و بلاک کردن برخی از دامنه های Net  و Com شرکت های ایرانی نموده اند. لذا خواهشمند است پیش از بروز مشکلات احتمالی درخصوص بسته شدن سایت نسبت به خرید دامنه ir و لینک نمودن سایت آن شرکت محترم با دامنه جدید اقدام فرمایید.ضمنا این شرکت هیچگونه مسئولیتی درخصوص دامنه های بلاک شده ندارد.

 

PostHeaderIcon امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

یکبار دیگر نمایشگاه الکامپ با پشت سرگذاشتن فراز و نشیب هایش، برای سال ۹۰ برپا شده است. الکامپ امسال از روز جمعه ۱۸ آذر ماه آغاز شده و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

 

ولی امسال همکاران پردازش رایورز در الکامپ حضور ندارد. این سنت و سیاست چندین ساله ماست که یکسال در میان به الکامپ می رویم. سال گذشته پررنگ تر و فعال تر از سالهای قبل در کنار دیگر شرکت های همکار حضور داشتیم و امسال نیستیم.

اعتقاد ما در همکاران پردازش رایورز این است که می توان مبالغ نسبتاً قابل توجهی را که صرف حضور در نمیشگاه الکامپ می شود، در محل ها و موقعیت های بهتری هزینه کرد. یکسال در میان هم شرکت می کنیم تا موقعیتی باشد برای دیدار با عزیزانی که فقط در زمان برگزاری الکامپ فرصت پیدا میکنند تا شرکتهای مختلف را یکجا ملاقات کنند و همچنین پاسخی باشد برای بعضی شیطنت ها، مانند انتشار خبرهای جعلی ورشکستگی یا تغییر فعالیت شرکت. بعلاوه، همکاران و شرکتهای رقیب هم دلشان زیاد برای ما تنگ نشود !

هدف ما، معرفی محصولات و خدمات خود به علاقمندان است و همچنین فرصتی برای ملاقات دوستان و عزیزانی که افتخار خدمات دهی به آنان را داریم.

همکاران پردازش رایورز همیشه سعی کرده تا متفاوت با دیگران عمل کند. پس اکنون که محصول و خدمات جدیدی در راه داریم، منتظر معرفی و عرضه آن به شیوه همکاران پردازش رایورز باشید.

اگر هم می خواهیم فرصتی برای ملاقات با شما مشتریان گرامی داشته باشیم، چه موقعیت و بهانه ای مناسب تر از سومین سالگرد تاسیس همکاران پردازش رایورز !؟ چرا در همهمه نمایشگاه فقط از دور برای هم سر تکان دهیم. چرا در فضایی آرام با یکدیگر صحبت نکنیم ؟

حتماً آگهی و بروشورهای “جشنواره بزرگ” همکاران پردازش رایورز را دیده اید.

همیشه با شما در ارتباط بوده ایم و طی ماه های آینده نیز ارتباط و تماس های بیشتر و جالب تری خواهیم داشت. پس امسال جای ما در نمایشگاه الکامپ خالی نیست. بازدید خوبی از الکامپ داشته باشید … شما را بعداً ملاقات خواهیم کرد.