LiveZilla Live Chat Software
امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

صفحه نخست اخبار شرکت اخبار مهم امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

PostHeaderIcon امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

امسال در نمایشگاه الکامپ نیستیم

یکبار دیگر نمایشگاه الکامپ با پشت سرگذاشتن فراز و نشیب هایش، برای سال ۹۰ برپا شده است. الکامپ امسال از روز جمعه ۱۸ آذر ماه آغاز شده و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

 

ولی امسال همکاران پردازش رایورز در الکامپ حضور ندارد. این سنت و سیاست چندین ساله ماست که یکسال در میان به الکامپ می رویم. سال گذشته پررنگ تر و فعال تر از سالهای قبل در کنار دیگر شرکت های همکار حضور داشتیم و امسال نیستیم.

اعتقاد ما در همکاران پردازش رایورز این است که می توان مبالغ نسبتاً قابل توجهی را که صرف حضور در نمیشگاه الکامپ می شود، در محل ها و موقعیت های بهتری هزینه کرد. یکسال در میان هم شرکت می کنیم تا موقعیتی باشد برای دیدار با عزیزانی که فقط در زمان برگزاری الکامپ فرصت پیدا میکنند تا شرکتهای مختلف را یکجا ملاقات کنند و همچنین پاسخی باشد برای بعضی شیطنت ها، مانند انتشار خبرهای جعلی ورشکستگی یا تغییر فعالیت شرکت. بعلاوه، همکاران و شرکتهای رقیب هم دلشان زیاد برای ما تنگ نشود !

هدف ما، معرفی محصولات و خدمات خود به علاقمندان است و همچنین فرصتی برای ملاقات دوستان و عزیزانی که افتخار خدمات دهی به آنان را داریم.

همکاران پردازش رایورز همیشه سعی کرده تا متفاوت با دیگران عمل کند. پس اکنون که محصول و خدمات جدیدی در راه داریم، منتظر معرفی و عرضه آن به شیوه همکاران پردازش رایورز باشید.

اگر هم می خواهیم فرصتی برای ملاقات با شما مشتریان گرامی داشته باشیم، چه موقعیت و بهانه ای مناسب تر از سومین سالگرد تاسیس همکاران پردازش رایورز !؟ چرا در همهمه نمایشگاه فقط از دور برای هم سر تکان دهیم. چرا در فضایی آرام با یکدیگر صحبت نکنیم ؟

حتماً آگهی و بروشورهای “جشنواره بزرگ” همکاران پردازش رایورز را دیده اید.

همیشه با شما در ارتباط بوده ایم و طی ماه های آینده نیز ارتباط و تماس های بیشتر و جالب تری خواهیم داشت. پس امسال جای ما در نمایشگاه الکامپ خالی نیست. بازدید خوبی از الکامپ داشته باشید … شما را بعداً ملاقات خواهیم کرد.