LiveZilla Live Chat Software
خدمات شرکت

صفحه نخست معرفی شرکت خدمات شرکت

PostHeaderIcon خدمات شرکت

شرکت همکاران پردازش رایورز شرکت مهندسی همکاران پردازش رایورز

شرکت مهندسی همکاران پردازش رایورز جهت پوشش نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات ICT و معماری اصولی زیرسازهای ارتباطی شبکه های مبتنی بر LAN, MAN, WAN توسط جمعی از متخصصین با سابقه این حرفه بنیان نهاده شد.

این شرکت با اتکا به تجارب گسترده متخصصین و سرمایه گذاری خود در زمینه های مهندسی و بازرگانی ماموریت خود را تحقیق و دستیابی به آخرین دستاوردهای روز دنیا در رابطه با تکنولوژی های شبکه های ارتباطی قرار داده است.

همکاران پردازش رایورز علاوه بر تجربه، تخصص و دارا بودن مدارک حرفه ای بین المللی در زمینه شبکه و ارتباطات دیتا توانمندی خود را جهت تامین و اجرای پروژه های بزرگ به اثبات رسانده است و با سرمایه گذاری کلان خود در این زمینه سهم وسیعی از این بخش را به خود اختصاص داده است.

این شرکت با اجرای پروژه های متعدد در ابعاد گوناگون، تخصص و تجربه منحصر به فردی را در زمینه تکنولوژی شبکه های پیشرفته و مباحث اطلاع رسانی کسب کرده است، که این تجربه و تخصص را به صورت کاملا علمی/ کاربردی در اختیار شرکت ها، سازمان ها و نهادهای گوناگون قرارداد است.

رابطه ما با مشتریان رابطه ای دوسویه و مبتنی بر منافع مشترک بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتریان، این شرکت را مشاوری قابل اعتماد، سرمایه گذاری توانا و بازویی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات می دانند.

فعالیت های تجاری این شرکت بر روی طیف وسیع و متنوع از تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه با مارک های معتبر جهانی می باشد که این مجموعه را قادر ساخته در ارائه جدیدترین راه حل های تکنیکی و تکنولوژی قابل اجرا و متناسب با درخواست مشتری، توام با در نظر گرفتن جنبه های اصولی و اقتصادی پروژه، از توانایی و قدرت انعطاف بالایی در تامین تجهیزات، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی برخوردار باشد.

شرکت همکاران پردازش رایورز درخصوص انواع تجهیزات فعال، غیرفعال و ابزارهای تخصصی قادر به ارائه مشاوره، طراحی و پیاده سازی، تست و راه اندازی و نگهداری پروژه هایی با زیر ساخت های استاندارد با گارانتی های طولانی مدت می باشد.

این شرکت افتخار دارد با بخش های مختلف خود و بهره گیری از استانداردهای ارائه شده جهانی، متخصصین آموزش دیده و با در اختیار گذاشتن سرمایه های تجاری، علمی و تجربی خود از کاملترین راه حل کارشناسی و بازرگانی تا اجرای بسترهای سالم ارتباطی، کلیه نیازهای همکاران و مشتریان گرامی در زمینه شبکه های ارتباطی و رایانه ای را تامین نماید.

خدمات و بخش های قابل ارائه در مجموعه همکاران پردازش رایورزعبارتند از:
  1. مشاوره و مهندسی فنی
  2. بازرگانی فروش و تامین پروژه
  3. طراحی و معماری شبکه های پیشرفته
  4. اجرا و پیاده سازی ساختارهای ارتباطی
  5. پشتیبانی و نگهداری